تعریف تبلیغات

برای تبلیغات تعاریف مختلفی وجود دارد. برای مثال می توان تبلیغات را به این صورت تعریف کرد، هرگونه عمل یا فعالیت و اقدامی که توسط آن با تولید اطلاعات، سعی در افزایش فروش یک کالا یا محصول کنیم. اما در تعریفی جامع‌تر می توان تبلیغات را این گونه بیان کرد که تبلیغات رساندن یک پیام از طریق رسانه به گروهی معین با صرف هزینه و در یک رابطه غیر شخصی انجام می شود.

انواع تبلیغات

تبلیغات امروزه به شکل های مختلفی قابل مشاهده است از بنر های تبلیغاتی در خیابان ها گرفته تا تبلیغات اینترنتی و در کل تبلیغات را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود.

۱- تبلیغات دیجیتالی ۲- تبلیغات موبایلی و تلفنی ۳- تبلیغات چاپی ۴- تبلیغات تناوبی ۵- بروشورها ۶- تبلیغات چریکی ۷- تبلیغات رادیو تلوزیون ۸- تبلیغات خدمات عمومی ۹- تبلیغات نامشهود.

۱- تبلیغات دیجیتالی :

تبلیغات دیجیتالی همان گونه که از نامش بر می آید به گونه ای از تبلیغات گفته می شود که تمامی پروسه تولید , انتقال و نمایش آن توسط ابزار و زیر ساخت های دیجیتال امکان پذیر می باشد. تبلیغات دیجیتال در واقع مبتنی بر فرایند تکامل جوامع در استفاده از ابزار و زیر ساخت های دیجیتال است تا از چنین موقعیت عالی بیشترین بهره را ببرد و وب سایت پی وی لرن هم یکی از راه های تبلیغات دیجیتالی می باشد که صاحبان کسب و کارها می توانند از طریق وب سایت پی وی لرن تبلیغات خودشان را انجام دهند.

تبلیغات در سایت پی وی لرن

وب سایت پی وی لرن با چند هزار محتوای آموزشی مفید به صورت تخصصی و غیر تخصصی در حوزه های مختلف کامپیوتر تا بدین لحظه، آماده نمایش تبلیغات شما عزیزان می باشد.

 

شرایط ثبت آگهی

 • از پذیرش آگهی های که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند معذوریم.
 • در صورت تغییر ماهیت سایت پذیرنده و یا ریدایرکت به سایت های دیگر در صورت عدم هماهنگی تبلیغات پذیرنده بدون اطلاع حذف می گردد.
 • مسئولیت شعارهای موجود در تبلیغات بر عهده سفارش دهنده می باشد.
 • در صورتی که فعالیت سایت هایی نیازمند کسب مجوز می باشد ابتدا بایستی مجوز مورد نظر را دریافت نمایند و در صورت لزوم ارائه کنند.
 • در صورتی که اخطاری از مراجع قانونی مبنی بر حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود تبلیغات مد نظر حذف و مسئولیت خسارات یا موارد حقوقی آن بر عهده سفارش دهنده آگهی می باشد.
 • واریز یا پرداخت مبلغ آگهی به معنای قبولی تمامی قوانین سایت می باشد و وجه آگهی در صورت به نمایش در آمدن آگهی به هیچ وجه قابل عودت نمی باشد.

تعرفه تبلیغات

ردیف نوع تبلیغات مکان تبلیغات (پلن) فرمت و ابعاد تصویر نوع لینک توضیحات هزینه ۱ ماه (تومان)
۱ بنر A فرمت تصویر JPG – ابعاد ۶۰ * ۴۶۸ فالو بنر زیر هدر سایت قابل مشاهده در مطالب اصلی سایت ————
۲ بنر B فرمت تصویر JPG – ابعاد ۱۸۰ * ۸۶۷ فالو بنر زیر هدر سایت قابل مشاهده در مطالب اصلی سایت ————
۳ بنر C فرمت تصویر JPG – ابعاد ۲۶۸* ۲۶۸ فالو بنر سایدبار قابل مشاهده در تمام مطالب اصلی سایت که دارای سایدبار هستند. ۳۸۰,۰۰۰
۴ بنر D فرمت تصویر JPG – ابعاد ۲۴۰* ۱۲۰ فالو بنر سایدبار قابل مشاهده در تمام مطالب اصلی سایت که دارای سایدبار هستند. ۱۷۰,۰۰۰
۵ متن E-1 نو فالو تبلیغات متنی در سایدبار ۸۵,۰۰۰
۶ متن E-2 فالو  تبلیغات متنی در سایدبار ۱۰۰,۰۰۰
۷ اسکریپتی G  بالای مطالب تمام سایت فالو اسکریپتی تماس یا پیام از طریق تلگرام
۸ اسکریپتی H پایین مطالب تمام سایت فالو اسکریپتی تماس یا پیام از طریق تلگرام
۹ محتوا I ریپورتاژ فالو حداقل دارای ۳۰۰ کلمه باشد. ۳۵۰,۰۰۰ (بدون محدودیت)
 جهت هماهنگی و پرداخت

آیدی تلگرام

  ([email protected])

توجه :

 • مبالغ باتوجه به تعداد تبلیغات و مدت زمان قابل تغییر بوده و امکان تخفیف وجود دارد.
 • جهت هماهنگی می توانید با شماره ۰۹۳۷۰۹۶۸۰۸۳ تماس حاصل نمایید و یا از طریق آیدی تلگرام ([email protected]) جهت هماهنگی و ارسال بنر مورد نظر اقدام نمایید.

آگهی هایی که پذیرش آنها امکان پذیر نمی باشد

 • سایتهای غیر مجاز.
 • سایت ها و شبکه های هرمی.
 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی جهت دریافت نام، ایمیل یا شماره وی انتقال دهد.
 • آگهی هایی که مطالب آنها غیر واقعی و فریبنده باشند.
 • بنرهایی که دارای تصاویر مبتذل باشند.